×
start pierwsze kroki blog dla kogo? dlaczego? kontakt

Zimbra – pierwsze kroki

Stworzyliśmy materiały, które pomogą Ci wybrać optymalną
wersję systemu Zimbra

  • Porównaliśmy funkcje każdej wersji i edycji Zimbra
  • Pokazaliśmy szerokie możliwości w bezpłatnej edycji Zimbra
  • Zestawiliśmy koszty w zależności od wielkości środowiska i wersji systemu Zimbra

Blog

Najnowsze wiadomości

„Pytanie: Jak mogę pobrać bezpłatną wersję Zimbra 9?”

22 lipca 2020

W połowie lipca 2020 Zextras udostępnił build z najnowszą wersją systemu w oparciu o oficjalne repozytoria Zimbra. Przyjrzyjmy się bliżej tej dystrybucji, która zapewni kontynuację edycji Open Source i umożliwi korzystanie z funkcjonalności Zextras.

Zextras Suite – co to jest?

18 czerwca 2020

Zimbra od lat dynamicznie rozwija się jako system pracy grupowej i posiada ogromną ilość niezależnych opcjonalnych dodatków. Udostępniane są one w formie zimletów dostępnych zarówno w edycji Open Source i Network Edition. Wchodząc w temat Zimbra z pewnością natkniesz się na oprogramowanie Zextras Suite. Co to jest i dlaczego to coś więcej niż zimlet?

Zextras – mapa drogowa rozwoju oprogramowania na rok 2020

28 maja 2020

Zextras jest od lat zaangażowany w rozwój i wspieranie systemu Zimbra w każdej edycji. Dlatego, też Zextras chce mieć pewność, że osoby zainteresowane systemem Zimbra będą miały jasny obraz kolejnych kroków firmy. Producent oprogramowania skoncentrował się na przestrzeganiu ram czasowych i zobowiązał się do udostępnienia takiej samej mapy drogowej na kolejny rok 2021.

Zimbra w wersji 9 ujrzała światło dzienne!

27 kwietnia 2020

Zimbra to nie tylko system pocztowy, ale głównie system pracy grupowej, który od lat w dynamiczny sposób poszerza grono jego zwolenników i użytkowników. Co jest tego powodem? Odpowiedz jest prosta, to mnogość funkcji i stały ich rozwój.

Zimbra i wideokonferencja czy to możliwe?

1 marca 2020

Fundamentem efektywnej pracy zespołowej jest wydajny system pracy grupowej wspierający bezpośrednie kontakty w ramach tego zespołu. Zimbra i wideokonferencja ? Niewątpliwie, taka opcja jest dostępna już w bezpłatnej wersji systemu Zimbra w edycji Open Source.

Zimbra Mobile i Outlook – to tak można?

11 września 2019

Zimbra jest zorientowana głównie do wygodnej pracy za pomocą przeglądarki internetowej. Daje to niezależność, elastyczność i możliwość dostępu do danych w dowolnym miejscu. No dobrze, ale co z firmowymi urządzeniami mobilnymi i aplikacją MS Outlook…

Zimbra migracja – szybka instrukcja

19 lipca 2019

Zimbra to dynamicznie rozwijający się system poczty firmowej. Aktualnie najnowszą dostępną wersją Zimbry jest ta z oznaczeniem 8.8.12 (stan na lipiec 2019). Co jednak w sytuacji gdy Twój serwer znacznie odbiega od takiego oznaczenia? I zatrzymałeś się na wersji 8.7 o 8.0 a może i nawet 7.x ?

Bezpieczne rozwiązania

Zimbra to system poczty firmowej gwarantujący bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Bezpieczne kopie w locie oraz ochrona dostępu na najwyższym poziomie.

Mobilne rozwiązania

Zimbra to system poczty firmowej w pełni wspierający mobilność jego użytkowników. Synchronizacja Exchange ActiveSync i dedykowane aplikacje mobilne to standard.

Elastyczne rozwiązania

Zimbra to w pełni skalowalny system poczty firmowej. Wiele funkcjonalności znajdziesz już w bezpłatnej edycji. Te zaawansowane dostępne są w środowiskach enterprise.

Kontakt

7L Technologie Informatyczne
ul. Wrocławska 32
41-902 Bytom

E-mail / Telefon:

e-mail: info@zimbra.pl
tel.: +48 32 445 30 03

Szybki kontakt