×
start pierwsze kroki blog dla kogo? dlaczego? kontakt

Materiały do pobrania

Kompletny przewodnik dla systemu Zimbra, czyli wszystko to
co warto wiedzieć na początku.

  • Zestawienie obejmujące każdą edycję Zimbra
  • Opis głównych funkcjonalności decydujących o wyborze wersji
  • Porównanie kosztów

Zimbra – pierwsze kroki

Pewnego popołudnia odpowiedzieliśmy na to samo pytanie po raz kolejny. Kilka dni później wdrożyliśmy kolejne kilka tysięcy skrzynek pocztowych Zimbra. To własnie wtedy postanowiliśmy, że to zrobimy…

Stworzyliśmy i oddajemy w Twoje ręce kompletną analizę funkcjonalności Zimbra dla każdej edycji i każdej wersji. Co najważniejsze, materiały są stale aktualizowane i zapisując się na listę zawsze będziesz miał dostęp do najnowszej wersji oraz dodatkowych materiałów.

Po wypełnieniu poniższego formularza na Twój adres email wyślemy przygotowane materiały.


Wyrażając zgodę oświadczam iż znam treść klauzuli informacyjnej, w tym celu i sposobu przetwarzania danych osobowych oraz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie.*


Klauzula informacyjna | Polityka Prywatności Serwisu | Klauzula informacyjna RODO
Zimbra jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Synacor, Inc. Exchange, ActiveSync jest zarejestrowanym znakiem towarowym Microsoft Corporation.
Wszelkie znaki towarowe Zimbra znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. 7L Technologie Informatyczne oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem. 7L Technologie Informatyczne jest oficjalnym dystrybutorem firmy ZEXTRAS, producenta oprogramowania Zextras Suite.